Populiariausios balionų tendencijos

 • Populiariausios balionų tendencijos

  Balionai - tai lankstūs maišeliai pripildyti heliu, vandeniliu, deguonimi ar tiesiog oru. 

  Balionai gali būti pačių įvairiausių formų, dydžių bei spalvų. Jie dažniausiai yra gaminami iš gumos, latekso ar folijos. Balionus galite panaudoti dekoracijų kūrimui, vestuvėse, vaikų šventėse, jubiliejuose.

  Balionų atsiradimo istorija siekia netgi 1824 metus, kai buvo išrastas pirmas guminis balionas. 1847 metais Londone buvo išrasti pirmi balionai pagaminti iš latekso. Tuo metu balionai dar nebuvo populiarūs. Jie išpopuliarėjo ir pradėjo veržtis į dekoravimo rinką tik 1930 metais. Šiai dienai beveik visos šventės, visi renginiai, gimtadieniai neapsieina be balionų. Balionų rinka tapo konkurencinga, o balionų tendencijos vis įvairesnės. Šiame straipsnyje aprašysime kelias populiariausias balionų tendencijas.

  Balionų koridorius

  Svajojate apie ilgą koridorių į renginių salę, vaikų žaidimų kambarį ir pan.? Jokių problemų¡ Balionų koridorius – tai balionų girliandos einančios aplink kambarį, prieškambarį į pačią gražiausią šventinę vietą kokią tik galima įsivaizduoti.

  Tinkamas balionų koridorius tikėtina, kad įėjus į kambarį iš karto užtikrins šventinę dvasią. Balionų koridorių galima gaminti iš įvairiausių spalvų ir dydžių balionų, jis gali būti įvairiausio ilgio. Jeigu balionų nenorite rišti vienas šalia kito, galite naudoti vienspalvių spalvų lankus ir balionus pritvirtinti prie jų. Taip sukursite darnią atmosferą ir balionai laikysis daug tvirčiau.

  Balionų arka

  Įsivaizduokite, kad einate į šventę ir dar neįėjus šventės vietoje jūs pasitinka nuostabios balionų arkos? Šios arkos gali būti standartinės, grakščiai įrėminančios įėjimą ryškiomis spalvomis ir meniškomis formomis arba didelės, kurios būtų matomos net iš toli.

  Balionų arkos priskiriamos prie populiaresnių balionų tendencijų ir tampa šiuolaikinių švenčių bruožu. Įspūdingos arkos svečius pasitinka kaip kvapą gniaužianti puošmena suteikiantį toną visai šventei. Nesvarbu ar tai vestuvės, gimtadienis ar įmonės šventė - milžiniškos balionų arkos padarys šventė tobulą¡

  Interaktyvus balionų įrengimas

  Įtraukite savo svečius į interaktyvius balionų įrengimus. Interaktyvus balionų įrengimas – tai sukurta balionų siena ar konstrukcija ant kurių svečiai galėtų rašyti ar piešti. Taip palikdami įsimintinas asmenines žinutes ar nupiešdami piešinius. Ši tendencija ne tik interjerui suteiks unikalius elementus, bet ir taps įsimintina bei smagia veikla kiekvienam šventės dalyviui.

  Unikalios balionų formos ir dizainai

  Baigėsi tik apvalių balionų laikai – laikas atrasti unikalias formas ir dizainus¡ Galimybių kaip padaryti šventinė interjerą unikalų begalė – nuo ​​žvaigždžių ir mėnulių iki gyvūnų bei kitų formų. Ne vienodos balionų formos ir skirtingas jų dizainas dekoracijoms suteikia išskirtinumo ir pagyvins šventinę aplinką. Įsivaizduokite, kad įeinate į kambarį pilną įvairiausių formų balionų, ar aplinka nenuteikia šventiškai?

  Balionų lašai

  Balionų lašai – tai balionų kritimas nuo lubų. Šis dekoravimo pasirinkimas yra veiksmingas būdas, kuris leis patirti daugiau įspūdžių šventės dalyviams Tai prašmatni konfeti versija, kuri sukuria didžiulį įspūdį visų amžiaus kategorijų šventės dalyviams. Šiuo metu populiariausia tendencija, kai kalbama apie balionų lašus, yra naudoti skaidrius balionus, kurių viduje yra pridėta konfeti. Tą akimirką kai balionai yra išleidžiami kartu su jais pasipila ir konfeti.

  LED balionų magija

  Kodėl naktiniams renginiams nepridėjus magijos su LED balionais? Šiuose balionuose yra įmontuoti LED šviestuvai, kurie šventę paverčia užburiančiu šviesos šou. Nesvarbu ar planuojate rengti nedidelę šventę savo kieme, vestuves po žvaigždėmis ar atsitiktinį pasibuvimą viešbutyje - LED balionai pakels atmosferą ir išlaikys vakarėlį iki pat nakties be papildomų šviesų.