Piniginių dovanų pakavimas

 • Piniginių dovanų pakavimas

  Piniginė dovana – tai pinigų ar finansinės priemonės turinčios likvidžią vertę perdavimas iš vienos šalies kitai nesitikint nieko gauti mainais.

  XXI amžiuje dovanoti pinigines dovanas tapo labai madinga. Piniginės dovanos įteikimas švenčiančiam rodo rūpestį dovanos gavėjo ateitimi, ypač dovanojant pinigus vaikams.

  Piniginės dovanos gali paskatinti prasmingus finansinius tikslus. Gaudamos didesnes pinigines dovanas jaunos poros gali sau leisti nusipirkti namus ar pasiimti paskolą. Sulaukę pilnametystės paaugliai išsilaikyti teises, nusipirkti pirmąjį automobilį ar susimokėti už aukštąjį išsilavinimą. Gimusiam kūdikiui ar mažamečiui vaikui skirtas pradinis fondas gali tapti išsigelbėjimu norint ateityje įgyti svajonių profesiją.

  Dėl ko verta dovanoti pinigines dovanas?

  Pinigai - labai universali dovana, kurią galima panaudoti bet kada. Pinigines dovanas dovanoti verta dėl kelių priežasčių:

  1. Dovanos gavėjas turi visišką apsisprendimo laisvę ir gali įgyvendinti savo svajones bei poreikius.
  2. Nereikia jaudintis, kad perkama dovana neatitiks gavėjo skonio ir pageidavimų. Tai tampa ypač svarbu tokioms progoms, kaip vestuvės ar bendrystės, į kurias reikia investuoti didesnę sumą.

  Planuojant dovanoti dovaną švenčių profesionalai rekomenduoja dovaną supakuoti ir įteikti nenuobodžiai. Dovanų pakavimas - toks procesas kuriame svarbų vaidmenį atlieka rūpestingas pinigų supakavimas, papildantis ne tik estetinį vaizdą, bet ir išreiškiantis rūpestį bei dėmesį dovanos gavėjui. Juk kiekvienas žinome, kad pinigai įdėti į baltą voką net ir su sveikinimo atvirute neatrodo labai įspūdingai.

  Piniginių dovanų pakavimo idėjos

  Piniginių dovanų pakavimas galimas keliais būdais: elegantiškai, juokingai, klasiškai, prabangiai ir pan. Norime supažindinti su keliomis originaliomis pinigų pakavimo idėjomis:

  • Matinis, dailus, blizgaus paviršiaus vokas ar neutralios spalvos dėžutė – visada tinkamas ir universalus pasirinkimas piniginei dovanai supakuoti. Prie dovanos galite pridėti rankų darbo ar pirktinę atvirutę su savo sukurtais ar jau užrašytais bei išspausdintais nuoširdžiais palinkėjimais.
  • Gėlės – universaliausia dovana tinkama dovanoti daugybei progų. Piniginės gėlių puokštės dovanojimas - variantas, kuris sužavės gavėją savo elegantiškumu bei jį praturtins keliais banknotais.
  • Šokolado dėžutė – populiari ir gardi dovana, kurią galima paįvairinti į dėžutę arba ant jos pridedant kelis banknotus. Kad pinigai nevaidintų pagrindinio vaidmens, į šokolado dėžutę rekomenduojama įdėti keletą didesnės vertės banknotų ir padovanoti mielą dovaną su viduje laukiančia staigmena.
  • Taupyklė su personalizuotu dizainu – universali idėja, kuri sužavės kiekvieną,  nepriklausomai nuo dovaną gaunančio žmogaus amžiaus. Tokia taupyklė yra ne tik graži bet ir praktiška dovana.

  Pinigai spalvinguose balionuose

  Smagi pinigų gavimo idėja, kuri patiks ne tik vaikams. Dovanos pakavimas prasideda nuo banknotų įkišimo į balioną prieš jį pripučiant. Dovanos gavėjas gavęs balioną turės jį pradurti, kad gautų viduje paslėptus pinigus.

  Spalvingi balionai su papildomu turiniu atrodys labai patraukliai. Galite dovanoti įvairių formų balionus ir norimą dovanoti sumą padalinti į mažesnes sumas taip sukurdami balionų puokštę. O kad dovana būtų dar žaismingesnė, keliuose balionuose galite paslėpti keletą saldumynų ar kitų smulkių dovanėlių. Patariama rinktis įvairių spalvų, auksinius balionus, kad nustebintumėte dovanos gavėją originalia idėja.

  Pinigų dovanojimas vaikams Kalėdų proga

  Jei planuojate kam nors padovanoti pinigų per Kalėdas, pakaks ant eglutės pakabinti kalėdinį maišelį su gavėjo vardu. Dovanos gavėjo tikslas bus rasti dovaną ir ją išpakuoti. Taip pat galite pasirinkti originalų advento kalendorių, kuriame slepiate saldainius ir ten paslėpti banknotus. Tokiu būdu dovana taps ir staigmena. Norint dar labiau nustebinti mažuosius Kalėdų rytą prie virvelės kas kelis centimetrus galite pritvirtinti spalvingus maišelius ir pakabinti dovaną vaiko kambaryje.