Helio balionai - kodėl jie tokie populiarūs?

 • Helio balionai - kodėl jie tokie populiarūs?

  Helio balionai tampa vis dažnesniu pasirinkimu švenčių metu. Helio balionai šventėms prideda originalumo, spalvų, žaismingumo ir magijos, visiškai nesvarbu kokią šventę švęsite: vaiko gimtadienį, vestuves, jubiliejų.

  Balionai yra užpildomi dvejomis dujomis – vandeniliu ir heliu. Vandenilio tankis yra 0,09 kg/m3, helio tankis 0,18 kg/m3, o oro tankis yra 1,29 kg/m3. Kai vandenilis, helis ir oras susitinka balionai pakyla aukštyn.

  Pakilę balionai šventei suteikia išskirtinio, šventiško atspalvio ir padaro ją įsimintiną dar ilgą laiką. Svarbiausia nepamiršti norintiems, kad balionai neišskristų – pritvirtinti juos prie žemės kokiu sunkesniu daiktu. Balionai į orą gali pakilti iki 10 kilometrų aukščio.

  Helio balionų privalumai

  • Heliu pripildytais balionais sukursite šventišką atmosferą.  Šie balionai akimirksniu pavers bet kokią erdvę šventiška ir jaukia, o švente nepamirštama.
  • Pramogos visiems šventės dalyviams. Nesvarbu kokio amžiaus šventės dalyviai, visi vienodai mėgsta helio balionus. Jie puikiai tinka žaidimams, konkursams ir nuotraukoms. Taip pat su helio balionais į orą galime paleisti savo norus ir tikėti, kad jie išsipildys.
  • Helio balionai gali tapti puikia dovana bet kokiai progai. Jie tikrai pradžiugins ir nustebins dovanos gavėją. Šiuos balionus galite dovanoti einant į gimtadienio šventę, vestuves ar jubiliejų.
  • Helio balionai yra vizualiai patrauklūs ir bet kokią šventę gali paversti vizualiai stulbinančiu šedevru. Platus spalvų ir dydžių asortimentas suteikia begalinį kūrybiškumą, todėl šventė neabejotinai bus įsimintina.
  • Dekoravimas helio balionais yra itin taupus ir ekonomiškas sprendimas palyginus su kitomis dekoro galimybėmis.
  • Helio balionai išsilaiko gan ilgą laiką neišsileidę. Taip pat jie suteikia vizualiai patrauklų foną nuotraukų darymuisi ir itin patraukia šventės dalyvių dėmesį.

  Helio balionų paskirtis

  • Vaikų žaidimams. Vaikai labai mėgsta žaisti su balionais, ypatingais su helio balionais, nes jie skraido ore. Taip pat šie balionai yra tvirti, todėl taip greitai nesusprogsta ir vaikai gali mėgautis žaidimu su tokiu balionu kur kas ilgiau negu su paprastu.
  • Kaip dekoravimo priemonė. Jeigu ketinate rengti šventę namuose, kitose patalpose, verta pagalvoti apie helio balionus kaip apie vieną iš dekoracijos detalių. Tai ypač gerai tuo atveju, jeigu šventės dalyviai yra alergiški gėlėms arba kitiems žydintiems augalams. Dekoruodami šventės vietą helio balionais dalyviams padarysite visiškai saugią aplinką. JAV psichologų atliktas tyrimas parodė, kad balionai žmonėms padeda labiau susidoroti su stresinėmis patirtimis ir sukelia daug teigiamų emocijų.
  • Dovanoms ir žaidimams. Šventės atmosferą galite padaryti dar šventiškesne užrašant po linksmą užduotį ir leidžiant svečiams išsirinkti kurį nors balioną, kurio viduje šventės dalyviai ras dar vieną lapuką su užduotimi.
  • Iš helio balionų galima išlankstyti labai daug figūrėlių, kurie neabejotinai patiks mažiesiems šventės dalyviams. Dažniausiai lankstomos figūrėlės yra gyvūnų figūrėlės: šuniukai, kačiukai ir kiti mieli gyvūnai. Jeigu nenorite lankstyti figūrų patys, tai galite užsisakyti jau  sulankstytas figūras.
  • Sveikinimo sukūrimas. Su helio balionais galima ir sukurti sveikinimą. Tai būtų tikriausiai vienas iš originaliausių būdų pasveikinti su gimtadieniu – juk žmonėms jau pabodo paprastos popierinės atvirutės.

  Helio balionų dujų naudojimas

  1. Padėkite dujų balioną stačioje padėtyje ir pritvirtinkite, kad neapvirstų. Helio dujų balioną būtinai laikykite saugioje ir vėdinamoje patalpoje ir venkite neįprastų šilumos šaltinių ir gaisro grėsmę keliančių vietų.
  2. Kilus gaisrui helio dujų balionas turėtų būti perkeliamas į saugią vietą.
  3. Helio dujos laikomos didelio slėgio balionuose. Kad nekiltų nelaimingų atsitikimų, dujų balionas neturėtų būti atidaromas neuždėjus specialiai pritaikyto antgalio.
  4. Dujų balionai turi būti gabenami gerai vėdinamose transporto priemonėse. Transporto priemonėse balionai turėtų būti tinkamai pritvirtinti.
  5. Perkeliant dujų balioną į kitą patalpą arba nustojus naudoti būtinai turi būti nuimamas antgalis.