Dekoravimo idėjos helio balionais

 • Dekoravimo idėjos helio balionais

  Švenčių dekoravimas balionais niekada neišeina ir tikėtina, kad niekada neišeis iš mados.

  Balionų pasirinkimas gana platus: įvairios formos, dydžiai, skirtingi balionų tipai. Visada galima įsigyti balionų su animacinių veikėjų personažais ar kitais mėgstamais herojais, motyvatoriais.

  Balionai yra gaminami iš gumos, latekso, nailono audinio ir gali būti įvairių spalvų. Taip pat šie oro maišeliai gali būti pripučiami oru, heliu, vandeniliu, azoto oksidu ar deguonimi. Helio balionai yra pildomi helio dujomis. Šios dujos leidžia balionams pakilti į orą, o pakilę balionai suteikia šventei išskirtinio šventinio akcento. Straipsnyje išskirsite populiariausias dekoravimo idėjas helio balionais.

  Balionų arka

  Norintiems įsimintinos gimtadienio šventės verta apsvarstyti dekoraciją - helio balionų arka. Balionų arka – tai iškilminga ir spalvinga dekoracija tinkanti tiek kuklioms šventėms, tiek iškilmingoms vestuvėms. Arkos gali būti puošiamos ne tik helio balionais, bet ir papildomomis dekoracijomis: gėlių žiedais, gyvomis gėlėmis ar kitomis dekoracijomis.

  Arkos dažniausiai statomos prie įėjimo, tam kad norintys šventės dalyviai galėtų įsiamžinti prie jos. Ši dekoravimo idėja puikiai galima panaudoti ir kitų švenčių metu, tokių kaip Velykos, Kalėdos ar nauji metai. Velykų proga arkas galima dekoruoti dekoratyviniais arba šokoladiniais sausainiais, Kalėdų proga – Kalėdų seneliais, snaigėmis. Naujų metų proga, pasirinktomis šventinėmis dekoracijomis.

  Gimtadienio sienos papuošimas helio balionais

  Nei vienas dekoravimo būdas helio balionais negali įveikti akį traukiančių milžiniškų balionų girliandų. Helio balionai ir iš jų supinta girlianda - puikus dramos, šventinės atmosferos ir elegancijos derinys. Šis derinys tikėtina, kad paliks ilgalaikį įspūdį šventei jau tapusia įsimintina.

  Girliandą gali sudaryti įvairiausi helio balionai iš įvairiausių spalvų bei formų. Taip pat galima primaišyti visokiausių balionų: pagamintų iš gumos, latekso ir pan. Norėdami patobulinti savo milžiniškas balionų girliandas galite į jas įmaišyti žalumynų, gėlių ar kitų dekoracijų. Tai ne tik pagyvins šventinę atmosferą, bet tuo pačiu šventė taps kupina gerų emocijų it įsimintinų akimirkų.

  Helio balionų lietus

  Helio balionų arba pavienių balionų lietus – tai sklandantys balionai sukuriantys jausmą, kuris priverčia suabejoti šventinės patalpos realumu. Toks sklandančių balionų lietus šventės dalyviams neabejotinai sukels teigiamas emocijas ir apie šventinę vieta leis susidaryti tik teigiamą įspūdį. Šiam dekoravimo būdui puikiai tinka heliniai balionai, nes jie ir taip sklando ore.

  Helio balionų lietaus dekoravimas tinkamiausias toms vietoms, kuriose vyksta šokiai ar šventinis judesys bei šurmulys. Tik nereikia pamiršti, kad kuo erdvė didesnė, tuo balionų reikės daugiau¡ Helio balionai ore išsilaiko gan ilgą laiką, tik pakilę į didesnį nei 10 kilometrų aukštį jie sprogsta. Dėl šios priežasties netgi šventę rengiant lauke galite drąsiai dekoruoti helio balionų lietų. Tik nepamirškite balionų pririšti prie siūlo ar juostos ir ją priremti, kad balionai neišskristų.

  Puokštė iš helio balionų

  Helio balionų puokštė paprastai kalbant yra  klasikinis ir tradicinis helio balionų panaudojimas. Kuriant puokštę heliu pripildyti balionai yra pririšami prie virvelės, tvirtesnio siūlo ar dovanų juostos. Surišti balionai iš apačios prispaudžiami sunkiu daiktu, kad nepakiltų į orą. Puokštėms gaminti galite rinktis bet kokį skaičių balionų, bet kokių spalvų ir dydžių balionus. Šventės dekoratoriai rekomenduoja, kad balionai derėtų tarpusavyje.

  Verta žinoti, kad į puokštes nerekomenduojama pridėti daug balionų, taip puokštė atrodys skoningai ir atkreips šventės dalyvių dėmesį. Puokštės dažniausiai gaminamos iš 3, 5, 7 arba 9 balionų, o jų kaina dažniausiai priklauso atsižvelgiant į balionų skaičių, jų dydžius bei reikalingų puokščių kiekį.