Balionų dekoracijų idėjos vestuvėms

 • Balionų dekoracijų idėjos vestuvėms

  Balionai yra pagrindinis renginio elementas, suteikiantis džiaugsmo ir šventiškumo bet kuriai šventei. 

  Šie dekoravimo elementai  tapo madingu ir kūrybišku vestuvių dekoro elementu, kurie į ypatingą progą įneša prabangos ir elegancijos. Balionų naudojimas vestuvių šventėje suteikia daug nepakartojamo džiaugsmo.

  Balionai puikiai užpildo erdves ir atkreipia šventės dalyvių dėmesį, papildomai pridedant spalvų, tekstūros ir judesio. Vestuvių balionų dekoracijos gali būti naudojamos ir kaip stalo bei lubų puošmenos. Straipsnyje pasidalinsime šiuo metu populiariausiomis balionų dekoracijų idėjomis vestuvėms.

  Vestuvių arka pagaminta iš balionų

  Vestuvių arka pagaminta iš balionų – tai įspūdingas svečių sutikimas. Ši dekoracija tikrai pagyvins bet kokias duris ir taps tikrai pritraukiančiu fotografavimo tašku. Jei jūsų baliono arka nuspręsite daryti prie išėjimo per kurį išeisite po vestuvių ceremonijos rekomenduojame panaudoti konfeti.

  Specialistai rekomenduoja naudoti įvairių spalvų, formų ir dydžių balionus. Jei vestuvių ceremonija vyksta lauke baliono arką patariama statyti toje vietoje kur vyks pati ceremoniją. Balionų arka – tai iškilminga ir spalvinga dekoracija, kuri gali būti puošiama ne tik paprastais, bet ir helio balionais, papildomomis dekoracijomis: gėlių žiedais, gyvomis gėlėmis/

  Balionų girlianda puošianti desertų stalą

  Balionų girliandos ir toliau dominuoja vestuvių desertų stalo dekoracijoje. Norint sukurti nuostabią balionų girliandą svarbiausia naudoti įvairių dydžių masyvą, kad būtų galima suteikti daugiau matmenų. Šiuo metu galima įsigyti visų dydžių balionų girliandų rinkinių, kurie reikalingi norint pagaminti nuostabią girliandą. Girlianda atrodys dar įspūdingiau jeigu balionus užpildysite konfeti arba į balionų girliandą pridėsite eukaliptų, gėlių ar žalumynų.

  Balionų lašai

  Balionų lašai – tai balionų kritimas nuo lubų. Šis dekoravimo pasirinkimas yra veiksmingas būdas, kuris leis patirti daugiau įspūdžių šventės dalyviams Tai prašmatni konfeti versija, kuri sukuria didžiulį įspūdį visų amžiaus kategorijų šventės dalyviams. Šiuo metu populiariausia tendencija, kai kalbama apie balionų lašus, yra naudoti skaidrius balionus, kurių viduje yra pridėta konfeti. Tą akimirką kai balionai yra išleidžiami kartu su jais pasipila ir konfeti.

  Balionų koridorius

  Svajojate apie ilgą koridorių į renginių salę, vaikų žaidimų kambarį ir pan.? Jokių problemų¡ Balionų koridorius – tai balionų girliandos einančios aplink kambarį, prieškambarį į pačią gražiausią šventinę vietą kokią tik galima įsivaizduoti.

  Tinkamas balionų koridorius tikėtina, kad įėjus į kambarį iš karto užtikrins šventinę dvasią. Balionų koridorių galima gaminti iš įvairiausių spalvų ir dydžių balionų, jis gali būti įvairiausio ilgio. Jeigu balionų nenorite rišti vienas šalia kito, galite naudoti vienspalvių spalvų lankus ir balionus pritvirtinti prie jų. Taip sukursite darnią atmosferą ir balionai laikysis daug tvirčiau.

  Interaktyvus balionų įrengimas

  Įtraukite savo svečius į interaktyvius balionų įrengimus. Interaktyvus balionų įrengimas – tai sukurta balionų siena ar konstrukcija ant kurių svečiai galėtų rašyti ar piešti. Taip palikdami įsimintinas asmenines žinutes ar nupiešdami piešinius. Ši tendencija ne tik interjerui suteiks unikalius elementus, bet ir taps įsimintina bei smagia veikla kiekvienam šventės dalyviui.

  LED balionų magija

  Kodėl naktiniams renginiams nepridėjus magijos su LED balionais? Šiuose balionuose yra įmontuoti LED šviestuvai, kurie šventę paverčia užburiančiu šviesos šou. Nesvarbu ar planuojate rengti nedidelę šventę savo kieme, vestuves po žvaigždėmis ar atsitiktinį pasibuvimą viešbutyje - LED balionai pakels atmosferą ir išlaikys vakarėlį iki pat nakties be papildomų šviesų.