6 priežastys kodėl balionus verta rinktis švenčių dekoravimui

 • 6 priežastys kodėl balionus verta rinktis švenčių dekoravimui

  Šventė – tai ypatingas įvykis, kuris privalo būti paženklintas jį atšvenčiant. Planuojant šventę labai svarbu parinkti tinkamą aplinką, atsižvelgiant į svečių skaičių.

  Labai svarbu užsakyti gardžias vaišes. Bet taip pat nereikia pamiršti vieno iš svarbiausių elementų – tinkamo šventės dekoravimo.

  Dekoravimas balionais yra vienas iš paprasčiausių ir prieinamiausių būdų šventę paversti ypatinga bei išskirtine. Balionai kaip puošybos elementas gali būti panaudoti, bet kokiai progai: vaikų gimtadieniams, vestuvėms, išleistuvėms ir pan.. Straipsnyje aptarsime 6 priežastys, kodėl balionus verta rinktis švenčių dekoravimui.

  1 priežastis – prideda papildomų spalvų šventės aplinkai

  Šventės dekoravimas balionais yra puikus pasirinkimas norint savo šventei ar vakarėliui suteikti spalvų ir tekstūros. Balionai yra įvairių spalvų, formų ir dydžių, todėl su jais lengvai sukuriamas rengėjų norus atitinkantis dizainas. Balionų unikalios tekstūros gali suteikti gylio bet kokiam fonui.

  Balionai gali būti panaudoti kuriant nuostabius centro elementus, unikalius fonus arba tiesiog panaudoti kaip ryškus akcentas visoje erdvėje. Jie gali paversti bet kokią nuobodžią ir nemielą erdvę akį traukiančiu objektu.

  2 priežastis – balionus galima pritaikyti, bet kokiai šventės temai

  Dėl pritaikomo balionų dekoracijų pobūdžio jie yra populiarus pasirinkimas tarp renginių planuotojų ir dekoratorių. Balionai būna įvairių spalvų ir dydžių, todėl jie gali būti panaudoti, bet kokioje šventėje. Šventę pagyvins balionai panašūs į personažus, gyvūnus ar objektus - atsižvelgiant į renginio temą. Taip pat jie gali būti naudojami kuriant unikalų dizainą, taip šventei yra suteikiamas kūrybiškumo ir individualizavimo elementas.

  3 priežastis - balionai gali būti naudojami įvairiais būdais

  Balionai yra labai universalūs, todėl jie gali būti užpildyti daiktais, kad suteiktų tam tikrą šventinę atmosferą. Jie taip pat būna įvairių formų ir dydžių, taip juos galima pritaikyti įvairioms  progoms. Jie taip pat yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, gali būti užpildomi heliu arba oru. Balionus galite rinktis vienspalvius, su konfeti viduje, su paveikslėliais bei užrašais, forminius balionus.

  4 priežastis – tinkamai parinkti balionai yra įsimintini

  Tinkamai parinkti balionai yra įsimintini – jie sukuria nepamirštamas emocijas kiekvienam šventės dalyviui. Jie palieka neišdildomą įspūdį šventės dalyvių širdyse ir mintyse. Jų ryškios spalvos ir įnoringos formos patraukia dėmesį ir verčia išspausti šypseną. Jie tampa susižavėjimo šaltiniu tiek vaikams, tiek suaugusiems sukeldami nuostabos ir malonumo jausmą.

  Nesvarbu ar balionus naudosite kaip dekoracijas savo vaiko gimtadienio vakarėliui ar įmonės renginiui, jūs ne tik užsiimsite dekoru, bet ir  kursite brangius prisiminimu apie kuriuos dar bus kalbama daugelį metų.

  5 priežastis – balionų universalumas yra neprilygstamas

  Balionų universalumas yra tiesiog stulbinantis. Dekoruodami šventę galite rinktis iš daugybės spalvų, dydžių, dizainų ir tipų. Nesvarbu, planuojate vakarienę viduje ar prabangų vakarėlį lauke, balionai sklandžiai prisitaikys prie bet kokios aplinkos. Be to, šiuolaikiniai balionų yra tvirti ir pakankamai atsparūs oro sąlygoms. Taip šventės rengėjai, dekoratoriai išvengia papildomo streso dėl nenuspėjamų ir besikeičiančių oro sąlygų.

  6 priežastis – balionai yra gan pigus dekoravimo būdas

  Balionai jūsų šventei suteikia ne tik vizualinį žavesį, tačiau ir ekonominį pranašumą. Kadangi balionai nekainuoja daug jie tampa idealiu pasirinkimu tiek mažiems susibūrimams, tiek didelėms, grandiozinėms šventėms. Skirtingai nuo kitų dekoracijų, kurios gali apriboti jūsų biudžetą, balionus galima įsigyti dideliais kiekiais už nedidelę kainą, todėl galite sukurti nuostabią atmosferą išleidžiant mažai.